Novinka Tip
Výrobce: Vanilkový obchod

Vanilkové esence

624 Kč
Skladem (> 10 ks)

Nejoblíbenější vanilkové esence jako Vánoční dárek jistě potěší vaše blízké. Spolu s vůní skořice se necháte unášet na daleký Cejlon a vanilka vám svojí hřejivou vůní zpříjemní sychravé zimní dny.

Kategorie: Dobroty, speciality

Vanilkový extrakt, 10ml 

Vanilkový extrakt, který najdete ve Vanilkovém obchodě, nese označení 2FOLDs a obsahuje dvojitou koncentraci vanilkových lusků. Zatímco vanilkový extrakt 1FOLD má zlatou barvu a typickou vanilkovou vůni, vanilkový extrakt Double Vanilla 2FOLDs je velmi silný, má tmavou až černou barvu a v jeho vůni najdete typicky čokoládovo-višňové tóny. 

Vanilkový extrakt se vyrábí výtažkem z lusků. Podle množství použité dávky lusků se určuje síla vanilkového extraktu. Jedna dávka se označuje jako 1FOLD.

Extrakt z listů skořice, 10ml

Olejový extrakt ze skořicových listů má teplou, kořeněnou vůni, který je podobná vůní hřebíčku s tóny citrusů. Má krásnou jasnou žlutou barvu. Tento extrakt se vyrábí na Srí Lance v tradiční rodinné výrobně skořicových olejů a extraktů. 

Vanilková pasta z ostrova Mauritius, 35g

Vanilková pasta je speciální vanilková esence z pravé vanilky doplněná o "zrníčka". Tato vanilková pasta je vyrobena z kvalitní pravé vanilky a je extra hustá.

 

K balíčku přidáváme také recepty a vanilkové tipy pro začátek!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: