Voňavé vánoce!

403 Kč
Skladem (> 10 ks)
Můžeme doručit do:
20.11.2018

Ochutnávka všech oblíbených vanilkových dobrot v jediném balíčku! Vanilkový extrakt, pasta, vanilková sůl i bio extrakt v prášku. Milovníci experimentů se mají na co těšit!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balíček obsahuje všechny tyto dobroty:

Vanilkový extrakt Double Vanilla z Mauricia

Vanilkové rohlíčky vždycky voněly po pravé vanilce. Vanilkové krémy a laskonky, žloutkové řezy a trubičky, všechny tyto dobroty mají jedno společné. Kvalitní pravou vanilku. A tu najdete právě ve vanilkovém extraktu z ostrova Mauritus.

Na kvalitě vanilkových esencí nešetříme. Také vanilkový extrakt z Mauritia je čistě přírodní a navíc je dvojnásobně koncentrovaný, dosahuje tak kvality tzv 2folds. To znamená, že pro jeho výrobu bylo použito dvakrát více lusků, než je tomu u běžně dostupných esencí. Dvojnásobná síla vanilkového extraktu je opravdu znát, jedna čajová lžička nahradí jeden celý vanilkový lusk nebo sáček běžného vanilkového cukru!

Lahvička s korkovým uzávěrem 10g. Země původu: Mauritus, složení: Extrahované vanilkové lusky, alkohol, voda. Dovozce: WE2 s.r.o. Moutnice 187, 66455 Moutnice

vanilkovy_darek_ochutnavka1

Vanilková sůl - fleur de sel

Vanilková sůl – Fleur de Sel je skutečnými gurmány nedocenitelná. Používá se k přípravě pravých kulinářských delikates a mluví se o ní dokonce jako o tajné ingredienci té nejlepší margarity! Ochuťte vanilkovou solí - Fleur de Sel Vanilkovou kachnu nebo cuketové carpaccioKaramelky s vanilkovou fleur de sel nebo Zeleninový salát s vanilkovou zálivkou a uvidíte sami!  Vyzkoušejte recept z Vanilkového blogu - Těstoviny s vanilkovou solí!

Fleur de Sel ("květ moře") je ručně sbíraná mořská sůl, která se tvoří na povrchu solných lůžek a sbírají ji pracovníci, kteří oškrábají pouze horní vrstvu soli.

Je bohatá na minerály, má vynikající chuťové vlastnosti. Fleur de Sel je jedním z nejdražších soli na světě. Naše Fleur de Sel se shromažďuje v oblasti Guerande (Francie) a je kombinována se superprémiovou vanilkou Vanilla Bourbon z ostrova Mauritius.

Vanilková Fleur de Sel je vynikající s mořskými plody a drůbeží, a samozřejmě harmonicky sladí sladké a kyselé pokrmy. Vanilková Fleur de Sel je také skvělá pro výrobu vanilkových karamelků, k přípravě kulinářské delikatesy Foie Gras nebo si prostě udělejte jednoduchý salát s vanilkovou zálivkou. Věděli jste, že vanilková fleur de sel je dokonce nejtajnější ingrediencí pro tu nejlepší margaritu!

Lahvička s korkovým uzávěrem 9g. Země původu: Mauritus, složení: Fleur de sel, mletá vanilka. Dovozce: WE2 s.r.o. Moutnice 187, 66455 Moutnice

vanilkovy_darek_ochutnavka3

Vanilková pasta Mauricius

Kombinace mleté vanilky, vanilkového extraktu a směsi cukru nikdo neodolá! Skvělá je do studené i teplé kuchyně a kdo chce, může ji mlsat přímo na lžičce!

Kombinace mleté vanilky, vanilkového extraktu a směsi cukru nikdo neodolá! Skvělá je do studené i teplé kuchyně a kdo chce, může ji mlsat přímo na lžičce! Vanilková pasta je speciální vanilková esence z pravé vanilky doplněná o "zrníčka". Tato vanilková pasta je vyrobena z kvalitní pravé vanilky a je extra hustá.

věnečky   - stačí přidat jednu lžičku vanilkové pasty a vanilkové nebe je na světě :-)

   - nejoblíbenější vanilková dobrota mezi fanoušky pravé vanilky 

   - přímo z ostrova Mauricius 

   - recept na vanilkové věnečky

Balení: vanilková pasta je ve skleněné lahvičce se korkovým uzávěrem. 15g. Složení: invertní cukr, vanilka mletá, vanilkový extrakt, xantanová guma. Země původu: Mauritius. Dovozce: WE2 s.r.o. Moutnice 187, 66455 Moutnice

BIO vanilkový extrakt v prášku

Kouzlo! Vanilkový extrakt v prášku, přírodní, žádné náhražky a navíc v BIO kvalitě. Jemná krémová barva je jako stvořená pro sněhobílé dezerty. Silná vanilková vůně zaručena!

Vanilkový extrakt se pomocí mrazu a vysokého tlaku stane jemným práškem, který se zachytí na miniaturních zrníčkách rýžového cukru. Tak vzniká bílý vanilkový extrakt ve formě prášku. Snadné dávkování a delikátní vůně vám vyčaruje vanilkovou atmosféru přímo ve vaší kuchyni.

Skleněná lahvička s korkovým uzávěrem 3g. Složení: BIO maltodextrin, voda, BIO vanilkový extrakt. Země původu: Mauritius. Dovozce: WE2 s.r.o. Moutnice 187, 66455 Moutnice

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.