Vanilkový balíček Mauritius

594 Kč
Skladem (> 10 ks)
Můžeme doručit do:
20.11.2018

Balíček s nejoblíbenějšími vanilkovými dobrotami z ostrova Mauritius. Vyzkoušejte originální vanilkovou pastu nebo silnou mletou vanilku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vanilková pasta Mauricius

vanilková pasta mauritiusFB

Kombinace mleté vanilky, vanilkového extraktu a směsi cukru nikdo neodolá! Skvělá je do studené i teplé kuchyně a kdo chce, může ji mlsat přímo na lžičce!

Kombinace mleté vanilky, vanilkového extraktu a směsi cukru nikdo neodolá! Skvělá je do studené i teplé kuchyně a kdo chce, může ji mlsat přímo na lžičce! 

Vanilková pasta je speciální vanilková esence z pravé vanilky doplněná o "zrníčka". Tato vanilková pasta je vyrobena z kvalitní pravé vanilky a je extra hustá.

  • stačí přidat jednu lžičku vanilkové pasty a vanilkové nebe je na světě :-)
  • nejoblíbenější vanilková dobrota mezi fanoušky pravé vanilky 
  • přímo z ostrova Mauricius 
  • recept na vanilkové věnečk

Balení: vanilková pasta je ve skleněné lahvičce se šroubovacím uzávěrem. 35g. Složení: invertní cukr, vanilka mletá, vanilkový extrakt, xantanová guma. Země původu: Mauritius. Dovozce: WE2 s.r.o. Moutnice 187, 66455 Moutnice

Mletá vanilka bourbon Mauricius

Síla mleté vanilky Bourbon Mauritius

mletá vanilkaMletá vanilka Bourbon pochází z ostrova Mauritius. Díky silnému čokoládovo-višňovému tónu a bourbonovému buketu je považována za nejsilnější mletou vanilku.

Mletá vanilka Bourbon se zpracovává tradičním systémem zapářky a obsahuje čistě přírodní namleté vanilkové lusky.  I malá špetka mleté vanilky Borubon Mauritius provoní všechny kulinářské skvosty, do nichž ji přidáte.

Silné mleté vanilky Bourbon stačí na půl kila těsta, krému nebo tekutiny 1 lžička.

Vanilkové lusky vanilky bourbon se sbírají a třídí na ostrově Mauritius, kde se zpracovávají tradičním způsobem "mokré zapářky". Je to velmi stará metoda, která probíhá tak, že se lusky sezbírají, následně spaří vodou okolo 80stupňů, pak se fermentují (prokvašují) v dřevěných sudech.

Takto fermetované lusky se prosušují na slunci ve čtveratých truhlících a pak se opět fermentují ve tmě. Tento proces probíhá opakovaně do té doby, až lusky dostávají svůj typický a nezaměnitelný bourbonový buket.

drying-114135_1280

Mletá vanilka Bourbon Mauritius je pro svůj silný čokoládovo-višňový tón a bourbonový buket považována za nejsilnější mletou vanilku ze všech mletých vanilek. Vyzkoušejte vanilkový krambl!

Skladujeme při pokojové teplotě, stejně jako běžné koření.  Složení: Vanilka bourbon mletá. Balení: uzavíratelný sáček 10g. Země původu: Mauritius. Dovozce: WE2 s.r.o. Moutnice 187, 66455 Moutnice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.