Med se skořicí, 180g

184 Kč 102 Kč / 100 g
Skladem (> 10 ks)
Můžeme doručit do:
19.10.2021

Nádherný med jen od českých včelek, z české včelařské farmy s pořádnou porcí té nejlepší mleté skořice. To už snad není med, ale zákusek :-)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Medový dezert, který stojí za to ochutnat. Včelky sbírají pyl pouze na českých květech, v chráněné krajinné oblasti. V každé sklence je pořádná porce nejkvalitnější skořice. Ochutnejte a budete koukat!

Květový med získává včela na květních i mimokvětních nektáriích rostlin. Je to přírodní koncentrát nektaru z květů rostlin, v převáž většině z rostlin léčivých. Je snadno stravitelný díky obsahu jednoduchých cukrů - glukózy a fruktózy. Obsahuje pylová zrna různých rostlin, které obohacují med o významné přírodní látky s povzbudivými účinky - rostlinné hormony, éterické oleje, aromatické látky a pod. Květový med je velmi ceněn v lidovém léčitelství. 

Med skladujte v uzavřeném obalu, v suché a tmavé místnosti, při teplotě nejvýše 25 stupňů Celsia a relativní vzdušné vlhkosti nejvýše 70 %. Med snadno přijímá cizí pachy i vzdušnou vlhkost. Negativné působí přímé sluneční paprsky.  

DOBA KRYSTALIZACE JE U RŮZNÝCH MEDŮ RŮZNÁ. ZKRYSTALIZOVANÝ MED LZE OPĚT ZTEKUTIT ZAHŘÍVÁNÍM VE VODNÍ LÁZNI TEPLÉ DO 50 STUPŇŮ CELSIA. POZOR NA DLOUHODOBĚJŠÍ PŘEHŘÁTÍ MEDU NAD 50 STUPŇŮ CELSIA, TÍM BY SE ZNIČILY NĚKTERÉ HODNOTNÉ LÁTKY, JEJICHŽ ZTRÁTA BY MĚLA NEGATIVNÍ VLIV NA KVALITU MEDU

Výrobce - včelař - Petr Cihlář, Kopeč 5, 27745 Úžice, CZ 15529. Složení: med, mletá skořice, hmotnost 180g, země původu ČR, med květový

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.