Řemeslně vyrobená vonná svíčka Slaný karamel s vanilkou

449 Kč 249 Kč / 100 g
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Kouzelně sladká vůně slaného karamelu se objeví ihned po zapálení této ručně vyrobené svíčky. Když necháte svíčku hořet pár hodin, objeví se úžasná vůně vanilky!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vonná svíčka Karamel se slaným máslem je vůně pro opravdové gurmány. Kouzelná sladká vůně příjemnou odměnou po náročném dni a vytváří příjemnou a uvolněnou atmosféru.

Svíčky jsou přírodní ze 100% rostlinného vosku a jsou růčně vyráběně tradičním řemeslným způsobem. Vonné svíčky vyráběné ze 100% rostlinných vosků, u kterých při hoření nevznikají toxické látky jsou 100% biologicky rozložitelné a tedy ekologické.  Hoření je optimální  bez kouře a bez nežádoucího zápachu naopak vonné látky pak pronikají do prostoru jemným způsobem a delikátně ho provoní.

Svíčka je:
- 100% rostlinná
- ma knot ze 100% bavlny
- vyrobena ze sójového vosku, který neobsahuje GMO, pesticidy, herbicidy, je zcela biologicky rozložitelný
- při hoření nevznikají toxické látky

Doba hoření cca 40 hodin.

CO UCÍTÍTE? 
Hlava svíčky:  Hlava je to první, co je po zapálení svíčky cítíme. Právě hlava utváří první dojem a proto je na ni kladen velký důraz. Doba trvání hlavy se pohybuje okolo 15 minut, ale může to být také pouhých pár sekund. U této svíčky je to mléčný karamel 
Srdce: jsou vůně, které začínají naplno vynikat po odeznění hlavy. Voní několik hodin (2–3 hodiny). Ucítíte vůni třtinového cukru.
Základ jsou ty látky  svíčky, které se uvolňují velmi pozvolna. Doba trvání bývá několik hodin (3–4 hodiny). Na řadu přichází jak jinak než vanilka!

Složení (INCI): WAX, PARFUM (FRAGRANCE). 

  • Všechny  vonné svíčky jsou rizikem vzniku požáru a proto je nutné je používat obezřetně a respektovat bezpečnostní pravidla:
  • Nikdy nenechávejte hořící vonnou svíčku bez dohledu.
  • Nikdy nenechávejte hořící svíčku v průvanu nebo v blízkosti hořlavých předmětů.
  • Nenechávejte hořící svíčku v přítomnosti dětí nebo se ujistěte, že dobře chápou, že svíčka není hračka ani něco, co se dá jíst.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.