Řemeslně vyrobená vonná svíčka vanilka

515 Kč 286 Kč / 100 g
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Hřejivé a sladké nóty bourbonské vanilky s nádechem ambry. Krásná a voňavá svíčka vám vykouzlí hřejivý pocit domova kdykoli si ji jen na chviličku zapálíte.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hřejivé a sladké nóty bourbonské vanilky s nádechem ambry. Krásná a voňavá svíčka vám vykouzlí hřejivý pocit domova kdykoli si ji jen na chviličku zapálíte.

Svíčky jsou přírodní ze 100% rostlinného vosku a jsou růčně vyráběně tradičním řemeslným způsobem. Vonné svíčky vyráběné ze 100% rostlinných vosků, u kterých při hoření nevznikají toxické látky jsou 100% biologicky rozložitelné a tedy ekologické.  Hoření je optimální  bez kouře a bez nežádoucího zápachu naopak vonné látky pak pronikají do prostoru jemným způsobem a delikátně ho provoní.

Svíčka je:
- 100% rostlinná
- ma knot ze 100% bavlny
- vyrobena ze sójového vosku, který neobsahuje GMO, pesticidy, herbicidy, je zcela biologicky rozložitelný
- při hoření nevznikají toxické látky

Doba hoření cca 40 hodin.

CO UCÍTÍTE? 
Hlava svíčky:  Hlava je to první, co je po zapálení svíčky cítíme. Právě hlava utváří první dojem a proto je na ni kladen velký důraz. Doba trvání hlavy se pohybuje okolo 15 minut, ale může to být také pouhých pár sekund. U této svíčky je to vanilkový cukr.
Srdce: jsou vůně, které začínají naplno vynikat po odeznění hlavy. Voní několik hodin (2–3 hodiny). Ucítíte gurmánskou vanilku a tóny pryskyřice benzoe.
Základ jsou ty látky  svíčky, které se uvolňují velmi pozvolna. Doba trvání bývá několik hodin (3–4 hodiny). Na řadu přichází kumarin / otočník / pižmo.  

Složení (INCI): WAX, PARFUM (FRAGRANCE). 

  • Všechny  vonné svíčky jsou rizikem vzniku požáru a proto je nutné je používat obezřetně a respektovat bezpečnostní pravidla:
  • Nikdy nenechávejte hořící vonnou svíčku bez dohledu.
  • Nikdy nenechávejte hořící svíčku v průvanu nebo v blízkosti hořlavých předmětů.
  • Nenechávejte hořící svíčku v přítomnosti dětí nebo se ujistěte, že dobře chápou, že svíčka není hračka ani něco, co se dá jíst.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.