Vanilkové Víno - víno jako lusk! Cabernet Moravia, pozdní sběr 2017

381 Kč 1 Kč / 1 ml
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Vychutnejte si vyváženou, jemnou a kulatou chuť Cabernet Moravia, která je doplněná sladkostí vanilkových lusků. Jemná vůně vanilkového vína vás v zimě zahřeje vzpomínkami na letní exotickou dovolenou.  

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vanilkové Víno - víno jako lusk!

Ve vanilkovém víně se dokonale snoubí lahodná chuť a vůně pozdního sběru Cabernet Moravia 2017 a lehkého bourbonového buketu bourbon vanilky. Podrobíte-li chuť Vanilkového Vína drobnohledu, zjistíte, že se do něj přenáší přirozená nasládlá chuť z vanilkového lusku, která navíc napomáhá snížení kyselinek v chuti vína. Vanilkové lusky pak přidají vínu další rozměr, který vyprovokuje vaše senzory k akci. Výrobcem Vanilkového Vína je skvělé tradiční moravské vinařství Stanislava Mádla. 

Vanilkové víno se vyrábí tak, že se sekané vanilkové lusky dají přímo do vinného kvasu. Pak se tradičním způsobem vyrobí víno, které už krásně voní vanilkou. Na závěr se do každé láhve přidá jeden lusk pro zachování chuti a vůně. Receptura je chráněná a víno je k dostání jen pod značkou Vanilkové víno – víno jako lusk! Vanilkové se hodí k dezertům, k odpolední kávě, vanilkové Panna cottě nebo když chcete překvapit milovanou ženu hezkým romantickým večerem ;-) 

Vanilkové víno posíláme jako v bavlnce! Přesvědčte se sami:

Vanilkové Víno - víno jako lusk 0,75l, Cabernet Moravia 2017, pozdní sběr

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
5
MI Avatar autora | 15.12.2018
Vynikající, originální. doporučuji.
5
M Avatar autora | 28.10.2017
Na červené vanilkové víno jsem se ptal už vloni na veletrhu a jsem rád, že už ho máte! Je opravdu vynikající, objednám si taky na Silvestra.