Horká čokoláda třída 42 % sypká – Karamel, 100g

162 Kč 162 Kč / 100 g
Skladem (6 ks)
Můžeme doručit do:
24.6.2024

Horká čokoláda je více než jen nápoj. Je to zážitek, rituál a také dokonalý způsob, jak si připravit něco speciálního pro sebe. Naše sypká horká čokoláda s karamelem je mistrovským dílem ve světě horkých čokolád!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ochutnejte gurmánský zážitek! Tato výjimečná horká čokoláda kombinuje pouze 3 suroviny: Prvotřídní kakaový prášek z Dominikánské republiky, jemný třtinový cukr z Paraguaye a kapku karamelového aroma pro neodolatelnou chuťovou symfonii.

Je úplně bez konzervantů a s čistými ingrediencemi. Tato horká čokoláda vám přináší luxusní a zdravý zážitek, který si zamilujete na první doušek!

Složení, které mluví za vše

Složení je jasné a jednoduché - kakaový prášek z Dominikánské republiky, třtinový cukr z Paraguaye a kapka karamelového aroma. Žádné zbytečnosti, jen čisté ingredience.

Exotický původ, domácí požitek

Kakao pro naši čokoládu pochází z Dominikánské republiky, která je světově uznávanou zemí pro výrobu prvotřídního kakaa. Třtinový cukr nás pak zavádí do Paraguaye, kde je cukrová třtina klíčovou plodinou. Oba tyto produkty podporují lokální ekonomiky a udržitelné zemědělské praxe.

Jak se z kakaového stromu stává lahodná čokoláda

Příběh naší horké čokolády začíná u kakaovníků pravých, vysokých stálezelených stromů, jejichž plody ukrývají kakaové boby. Po pečlivé sklizni jsou boby vyjmuty, zbaveny zbytků dužiny a nechány kvasit a sušit. Následuje cesta do zpracovatelských závodů, kde jsou dočištěny, oloupány a upraženy. Výsledný kakaový prášek je pak smíchán s třtinovým cukrem a karamelovým aromatem, aby vám vytvořil ten nejlepší prášek pro horkou čokoládu, který jste kdy ochutnali.

Cesta třtinového cukru z polí do vašeho hrníčku

I třtinový cukr má svou fascinující cestu. Pochází z cukrové třtiny, mohutné trávy, která nejlépe prosperuje v tropickém klimatu. Paraguayská cukrová třtina je povařena a její šťáva je redukována na sladké krystalky jantarové barvy. Tento proces zachovává bohatý a přirozený vkus třtinového cukru, který je ideální pro vyvážení intenzity našeho kakaového prášku.

Naše Horká čokoláda s karamelem je více než jen nápoj, je to požitek. Sladká, bohatá a uklidňující, je to dokonalý doplněk k vašemu rannímu rituálu, odpolední přestávce nebo večernímu relaxu. Vyzkoušejte ji a ochutnejte rozdíl, který dělá kvalita surovin, šetrné zemědělské postupy a vášeň pro výrobu skvělé horké čokolády. Zkrátka nápoj, který si zamilujete na první doušek!

Návod k přípravě: Rozpusťte 30 g čokolády v cca 150 ml horkého mléka. Pokud chcete mít nápoj hutnější a výraznější chutě, čokoládu smíchejte v poměru 33 g čokolády a 66 ml horkého mléka. Samozřejmě si s poměrem můžete pohrát tak, jak Vám to bude nejlépe vyhovovat.

Upozorňujeme však, že výrobek může obsahovat stopy mléka a je tedy nevhodný pro osoby s alergií na laktózu.

Složení kakaový prášek , Třtinový cukr, Karamelové aroma

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.