Kdo za tím stojí?

Najdete nás v Moutnicích u Brna a než k nám vyrazíte, tak prosím zavolejte nebo napište, ať tu jsme ;-) 

Adresa je: Moutnice 187, 66455 Moutnice

Potřebujete poradit? Zavolejte: 776 088 869

nebo napište: veronika@vanilkovyobchod.cz

Jak to všechno začalo?

Vanilkový obchod mám na starosti já, Veronika, a ráda Vás poznávám :-) Kvalita je pro mě vanilky to nejdůležitější, a proto pro Vás všechny vanilky i dobroty osobně vybírám a kontroluji. Ve Vanilkovém obchodě máte jistotu, že koupíte jen pravou voňavou vanilku, která letí z vanilkové plantáže přímo na váš stůl.

Před devíti lety jsem byla na svatební cestě na ostrově Mauritius, kde jsem se poprvé setkala s pravou vanilkou. Nakoupila jsem si ji tehdy do zásoby - lusky, mletou, extrakt, pastu... Prošla jsem plantáž, navštívila farmáře, seznámila se. Pak jsem odjela domů do Čech a po nějakém čase vanilka došla.

mru

Zavolala jsem na Mauritius svým známým, aby mi nějakou poslali. Odpověděli:

„No, víš, Veroniko, ono je to celkem drahé, ta doprava, papírování, clo a tak. Nechceš se tam u vás někoho zeptat, že by vás bylo víc, anebo že bys vanilku u vás prodávala?“

A tak vznikl vanilkový obchod. Po čase jsem poznala další farmáře z Madagaskaru, rodinnou farmu v Indonésii, na Bali... Pořád sbírám zkušenosti, rady, tipy, recepty, poznatky ze světa vanilky, které se snažím předat dál.

FOR_7363-Edit_mala

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení