Garam Masala - základní směs koření, 50g

153 Kč
Skladem (>10 ks)
Můžeme doručit do:
24.6.2024

Autentické indické koření, které vás zavede přímo do srdce Indie! Garam Masala od paní Kavity je nejlepší indické koření, které jste kdy ochutnali. Připraveno s láskou na rodinné plantáži, tento směs nabízí nejen výjimečnou kvalitu, ale i rodinný příběh. Oceněno v mezinárodních médiích a milováno zákazníky po celém světě. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Představujeme vám náš skvost – Garam Masalu, kterou dovážíme přímo z Indie od paní Kavity a její rodiny, legend v oboru koření. Toto koření je tak autentické, že vám přinese chuť a vůni Indie přímo do vaší kuchyně. Paní Kavita a její sestry jsou známé pro svou špičkovou kvalitu, takže víte, že dostáváte to nejlepší z nejlepšího.

Klíčové vlastnosti:

  • Autentická chuť: Koření je přímo z plantáže, kterou vlastní rodina paní Kavity v Indii.
  • Špičková kvalita: Koření získalo ocenění v Times of London, French Magazine a mnoha dalších.
  • Bohatá směs chutí a vůní: Skořice, hřebíček, černý pepř, muškátový oříšek, muškátový květ, bobkový list, černý kardamom.
  • Univerzální použití: Tato Garam Masala je základem všech indických pokrmů. Skvělé pro kari, čaje, ovocné směsi a mnoho dalšího.

Odkaz rodiny Mohanlal Verhomala

Mohanlal Verhomal byl synem obchodníka s kořením v malém indickém městě. Od mládí ho fascinovaly vůně a chutě, které jeho otec přivážel z různých koutů Indie. Mohanlal věděl, že indické koření má potenciál oslovit celý svět. S touhou rozšířit rodinný obchod se vydal na cestu, která změnila osud jeho rodiny i města, ve kterém žil.

Se sáčky s kořením a stál Mohanlal před pevností nebo palácem, dvěma místy, kde viděl turisty. Jeho charisma a znalost koření přilákaly pozornost, a když se o něm zmínil v průvodci, začal trh s kořením v městě růst.

Usha a Kavita a ostatní dcery Mohanlala, byly od malička fascinovány světem koření. Vyrůstaly v obchodě, kde se učily rozpoznávat kvalitní koření a naslouchaly příběhům svého otce. Když Mohanlal zemřel, bylo na všech sestrách, aby pokračovaly v jeho odkazu. A ony nezklamaly.

koreni kavita

Kavita Uscha a jejich sestry převzaly obchod a rozšířily ho na mezinárodní úroveň. Jejich koření bylo oceněno v Times of London, French Magazine a dalších. Dokonce byl o nich natočen dokumentární film "Spice Girls of India".

Dnes je obchod s kořením rodiny Verhomalů známý po celém světě. Kavita a její sestry nejenže pokračují v odkazu svého otce, ale také přidávají svou vlastní kapitolu do rodinného příběhu.

Návrh bez názvu

 koreni kavita (1)

Složení: Skořice, hřebíček, černý pepř, muškátový oříšek, muškátový květ, bobkový list, černý kardamom

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.