Horká čokoláda třída 42%, sypká, 100g

162 Kč 162 Kč / 100 g
Skladem (>10 ks)
Můžeme doručit do:
23.5.2024

Tento luxusní nápoj je vyrobený bez jakýchkoli přidaných aromat a konzervantů, je vzorem nejčistší formy organického zemědělství. Nasypte kakaovou směs do horkého mléka a vychutnejte si hřejivý zážitek čokolády.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Seznamte se s luxusní horkou čokoládou v nejčistší podobě: Čisté kakao třídy 42% jemný třtinový cukr. Nic víc v sáčku nenajdete. Žádné přidané látky, zkrátka nic navíc. Tento bohatý a lahodný nápoj vzniká smícháním prvotřídního kakaového prášku z Dominikánské republiky a jemného třtinového cukru z Paraguaye. Bez přidaných aromat a bez konzervantů, náš produkt je představitelem zemědělství v jeho nejčistší podobě.

Oceníte jednoduchost a sílu těchto dvou ingrediencí, které tvoří harmonickou symfonii chuti. Naši horkou čokoládu si zamilujete už při prvním doušku. Je to zážitek, který přináší pocit pohodlí a luxusu, a zároveň se hluboko zakládá na tradici a péči o naši planetu.

Všechny ingredience jsou pečlivě vybírány a zpracovány, abychom vám nabídli čistý a bohatý gurmánský zážitek. Kakaové boby pocházejí z bujného a úrodného prostředí Dominikánské republiky, zatímco třtinový cukr je sklizen z bohatých polí Paraguaye.

Ponořte se do lahodného světa čokolády a prožijte svůj vlastní chvilkový únik do tropických krajin, kde jsou tyto přírodní dary ošetřovány s láskou a respektem.

Upozorňujeme však, že výrobek může obsahovat stopy mléka a je tedy nevhodný pro osoby s alergií na laktózu.

Návod k přípravě: Rozpusťte 30 g čokolády v cca 150 ml horkého mléka. Pokud chcete mít nápoj hutnější a výraznější chutě, čokoládu smíchejte v poměru 33 g čokolády a 66 ml horkého mléka. Samozřejmě si s poměrem můžete pohrát tak, jak Vám to bude nejlépe vyhovovat.

Složení kakaový prášek , Třtinový cukr

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.