Jihoindické kari!, 50g

121 Kč
Skladem (>10 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024

Autentická směs jihoindického kari vás zavede na orientální dobrodružství, na které jen tak nezapomenete.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Proč je tak dobré?

  • Všechny ingredience rodina paní Kavity pečlivě vybírá a ručně míchá, aby vám přinesly tu nejlepší kvalitu.
  • Co vidíte, to dostanete. Žádné skryté chemikálie nebo náhražky.
  • Ať už jste vegetarián, vegan nebo masožravec, toto koření je pro vás!
  • Jen jedna lžička tohoto koření a vaše jídlo se promění v exotický pokrm.

Co s tím a jak na to?

Jednoduše přidejte do vašeho oblíbeného indického receptu. Ať už je to klasické kari, rýže nebo třeba orientální marináda, s jihoindickým kari prostě nemůžete šlápnout vedle.

koreni kavita (3)

Odkaz rodiny Mohanlal Verhomala

Mohanlal Verhomal byl synem obchodníka s kořením v malém indickém městě. Od mládí ho fascinovaly vůně a chutě, které jeho otec přivážel z různých koutů Indie. Mohanlal věděl, že indické koření má potenciál oslovit celý svět. S touhou rozšířit rodinný obchod se vydal na cestu, která změnila osud jeho rodiny i města, ve kterém žil.

Se sáčky s kořením a stál Mohanlal před pevností nebo palácem, dvěma místy, kde viděl turisty. Jeho charisma a znalost koření přilákaly pozornost, a když se o něm zmínil v průvodci, začal trh s kořením v městě růst.

Usha a Kavita a ostatní dcery Mohanlala, byly od malička fascinovány světem koření. Vyrůstaly v obchodě, kde se učily rozpoznávat kvalitní koření a naslouchaly příběhům svého otce. Když Mohanlal zemřel, bylo na všech sestrách, aby pokračovaly v jeho odkazu. A ony nezklamaly.

koreni kavita

Kavita Uscha a jejich sestry převzaly obchod a rozšířily ho na mezinárodní úroveň. Jejich koření bylo oceněno v Times of London, French Magazine a dalších. Dokonce byl o nich natočen dokumentární film "Spice Girls of India".

Dnes je obchod s kořením rodiny Verhomalů známý po celém světě. Kavita a její sestry nejenže pokračují v odkazu svého otce, ale také přidávají svou vlastní kapitolu do rodinného příběhu.

Návrh bez názvu

 koreni kavita (1)

Složení: chilli, kurkuma, koriandrový prášek, skořice, hřebíček, muškátový oříšek, pepř, kardamon, muškátový květ

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.