zapomeňte na pudink. Dneska se jede Španělsko. Slunce, vanilka a Crema Catalana. Dezert, který vypadá, že ho umí jen cukráři v Barceloně. Jenže to není pravda. Zvládnete ho i vy. A ještě vás to bude bavit.
Tak šup na to:
🥛 500 ml mléka
🥚 4 žloutky
🍚 80 g cukru
🌽 20 g kukuřičného škrobu
🌿 1 lžička vanilkové pasty
✨ Navrch trochu cukru na karamelovou krustu.

Extrarychlý postup:
- Mléko zahřejte s vanilkovou pastou.
- Žloutky vyšlehejte s cukrem a škrobem.
- Přilijte teplé mléko a krátce povařte do zhoustnutí.
- Nalijte do mističek a nechte vychladnout.
- Posypte cukrem, zkaramelizujte a...
Křup! Hotovo.
