Vanilkové Víno – víno jako lusk!

Jedinečný GURMÁNSKÝ POŽITEK

Vanilkové Víno má snadno zapamatovatelnou a jedinečnou chuť díky pravým luskům vanilky a je orchidejí mezi běžně dostupnými navoněnými víny.

Pravá chuť vanilky, po šafránu nejdražšího koření na světě, je v kombinaci s moravským Chardonnay, vyráběným s láskou, dokonalým elixírem svěžesti, radosti a harmonie. Vanilkové Víno vyrábí exkluzivně pro Vanilkový obchod rodinné moravské vinařství Stanislava Mádla

vanilkové víno limitovaná edice

Jak vzniká Vanilkové víno?

Lusky pravé vanilky se nasekají na drobné kousky. Při kvašení se přidají do hroznů lusky pravé vanilky. Základ na víno už teď voní vanilkou! Další postup ničím nevybočuje z metod výroby jakéhokoli jiného vína a na závěr se víno lahvuje. Nestačí ho ale jen zašpuntovat!

Lusk v každé láhvi:

Při plnění do lahví se do každé láhve vanilkového bílého Chardonnay i do červeného Cabernet Moravia přidává ještě vanilkový lusk. A pak už stačí jen zašpuntovat a je hotovo.

Vanilkové víno se nepřislazuje, nepoužívají se ani aromata. Vanilkové lusky zvládnou všechnu práci samy. Víno nádherně ovoní, dodají lahodnou příchuť a neobvyklý bourbonový buket.

Vanilkové víno má tak neuvěřitelně příjemné aroma, že si ho můžete vychutnat opravdu kdykoli.

Budete velmi mile překvapeni jedinečnou kombinací lahodné chuti a vůně vína Chardonnay a Cabernet Moravia s lehkým bourbonovým buketem bourbon vanilky.

Jak podávat Vanilkové víno?

  1. Vanilkové víno miluje dekantování! Přelijte víno na 15 minut do dekantovací nádoby nebo do skleněného džbánu. Chuť i vůně vína se naplno rozvine a získá další chuťový rozměr.
  2. Víno nepodávejte příliš nachlazené, protože vanilka v chladu nevynikne.
  3. Obecně platí, že přechlazená bílá vína nepůsobí harmonicky. Příjemná teplota Vanilkového vína je 10-14 stupňů.

K čemu se Vanilkové víno hodí?

Chuť a vůně Vanilkového vína se dokonale snoubí se sladkými dezerty a zákusky. Především karamelové a medové dobroty vyniknou v kombinaci  s bílým vanilkovým vínem. Čokoládové a višňové dezerty nebo ovocné fondue si nejlépe rozumí s červeným vanilkovým vínem.

Vanilkové víno se hodí k odpolední kávě nebo jako netradiční pohoštění pro návštěvu. Autenticky působí lusk v každé láhvi, který je příjemným překvapením pro všechny milovníky tropických krajin a zajímavých vůní.

vanilkove_vino_cervene_bile_upr1

Vanilkové víno ozvláštní každou příležitost:

  • zpříjemní setkání s rodinou nebo přáteli
  • odreaguje v období stresu
  • navodí příjemnou atmosféru
  • vyniká díky použití pravých lusků vanilky
  • vanilka přináší potěšení, povzbuzuje organismus a je přirozeným afrodiziakem
  • originální voňavý dárek, kterým zaručeně potěšíte

>>> Vyberte si vanilkové víno

Jak Vanilkové víno chutná ostatním?

"Výborné a lehké víno. Pro dámskou jízdu jako stvořené!"

WP_20160318_012

 

"Nečekané, lehké a opravdu moc dobré! Ten lusk v láhvi je opravdu výborný nápad!"