100% čokoláda CRIOLLO, přírodní 50g

146 Kč 3 Kč / 1 g
Skladem (>10 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024

Obsahem 100% čokolády jsou pouze pravé kakaové boby, žádný cukr ani nic jiného. Vyniká svojí silnou autentickou čokoládovou a návykovou chutí. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čokoláda CRIOLLO: Klenot mezi čokoládami

Čokoláda CRIOLLO je považována za jednu z nejvzácnějších a nejkvalitnějších čokolád na světě. Pochází z kakaových bobů odrůdy Criollo, které jsou známé svou jemnou chutí a bohatým aroma. Tato čokoláda je vyrobená ze 100% kakaových bobů a neobsahuje žádné přidané cukry ani jiné přísady, je vyhledávaná milovníky čisté, autentické čokolády.

produkty (1200 x 628 px) (1)_1

Původ a zpracování

Kakaové boby Criollo jsou považovány za aristokraty mezi kakaovými odrůdami. Tato odrůda je velmi citlivá na klimatické podmínky a náchylná k různým nemocem, pěstování je náročné a nákladné. Kakaové boby jsou sklízeny ručně a zpracovávány tradičními metodami, aby byla zachována jejich přirozená chuť a výživové hodnoty.

Proces výroby čokolády CRIOLLO zahrnuje mletí celých nepražených kakaových bobů na jemnou pastu, která se následně nechá ztuhnout a vysušit do pevné hmoty. 

100% čokoláda je tvořena pouze a jen z pravé kakaové hmoty z kakaových bobů. Ani jediná další přísada, žádné další zpracování, neobsahuje ani žádný přidaný cukr. 

100% čokoláda je kakaová hmota, a je základní surovinou pro výrobu čokolády takové, jakou ji znáte. Vzniká mletím sušených nebo pražených kakaových bobů ve speciálních mlýnech, obsahuje cca 53% kakaového másla.

produkty (1200 x 628 px)_1

Vlastnosti a chuť

  • Čokoláda CRIOLLO se vyznačuje delikátní jemnou chutí s ovocnými tóny a bez nepříjemné hořkosti, což ji odlišuje od běžně dostupných čokolád. Její typická zemitá chuť a bohaté aroma jsou výsledkem kvalitních surovin a tradičního zpracování. Tato čokoláda je ideální pro všechny, kdo hledají autentický čokoládový zážitek bez kompromisů.
  • 100% čokoláda je významným zdrojem minerálních látek a stopových prvků, jako je vápník, hořčík, fosfor a železo. Obsahuje také velké množství přírodních antioxidantů.
  • Chuť 100% čokolády je velmi silná, intenzivní a milovníci silné typické čokoládové chuti a vůně ji milují. Její nádhernou čokoládovou chuť nekazí ani jedinné zrníčko cukru. Máte možnost ochutnat pravou chuť čistě přírodní 100% čokolády.

Kaková hmota není zpracovaná do klasických tabulek, ale je ve zlomcích.

Balení: znovu uzavíratelný sáček, 50g

Doplňkové parametry

Kategorie: Káva a čokoláda
kakaová hmota: 100%

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.